Startside Nyheter Om oss Våre hunder Fotogalleri Valper Planlagte kull Champions Resultater Hester Linker L2-HGA info Kontakt oss Advarsel

Colin

Fabrehn Just A Gigolo

import fra England

Født: 18.01.2010

08.01.2012: SKK MyDog, Gøteborg Judge: Wenche Eikeseth, N
Åpen Klasse:Excellent, 3 Beste Åpen Hannhunrd ,CK

07.01.2012: SKK MyDog, Gøteborg Judge: Patrik Cederløf, S
Åpen Klasse: Excellent

29.12.2011: Norsk Dobermann Klub, Letohallen Dommer: Kamen Litov
Åpen Klasse: Excellent

26.11.2011: NKK Dog4All NV, Lillestrøm Dommer: Mr B Bates, UK
Unghund Klasse: Excellent, 2 Beste Unghund Hannhund, CK

12.11.2011: Kongsberg Hundeklubb Dommer: Igor Selimovic
Unghund Klasse:Exellent, 3 Beste Unghund

08.10.2011:NKK, Hamar Dommer: Jacki Jackson, Sør Afrika
Unghund Klasse: Very Good

02.10.2011:Norsk Picher Klubb Leto Dommer: Maite Gonzalbo Lorenzo, ES
Unghund Klasse:Exellent, Beste Unghund Hannhund, CK , BESTE HANNHUND, CERT, BIM

01.10.2011: Norsk Dobermann Klubb Leto Dommer: Yolanda Nagler Magal, Israel
Unghund Klasse:Exellent, Beste Unghund Hannhund, CK , 2 BESTE HANNHUND, CERT

04.09.2011: Norsk Leonberger Klubb, Drammen Dommer: Maria Ceccarelli, IT
Unghund Klasse:Exellent, 2 Beste Unghund Hannhund, CK , 4 BESTE HANNHUND

03.09.2011: KSS. Drammen Dommer: Catherine Lebret, Bul.
Unghund Klasse:Exellent, Beste Unghund Hannhund, CK , BESTE HANNHUND, CERT, BIR

20.08.2011: NKK Bjerke Dommer: Carole Atherton, UK
Unghund Klasse:Exellent, 2 Beste Unghund Hannhund, CK

13.08.2011: Norwegian SBT-Show Dommer:Jo Blacker, UK
Unghund Klasse: Exellent, 3 Beste Unghund Hannhund

07.08.2011: Norsk Myndehund Klubb Nesbyen Dommer: Per Kristian Andersen, NO
Unghund Klasse: Exellent, Beste Unghund Hannhund

06.08.2011: Norsk Tibbetansk Terrier Klubb Nesbyen Dommer: Rajic Branislav
Unghund Klasse: Exellent,Beste Unghund Hannhund

30.07.2011: Moss HUnde Klubb, Moss Dommer:Soile Bister
Unghund Klasse: Very Good

16.07.2011: Potteries SBT Club CH Show Judge: Mr D Wedgwood, UK
Junior Klasse: Res. Beste Junior Hannhund (4)

10.07.2011: East of England CH Show Dommer: Brian Gattridge, UK
Junior Klasse: 2 Beste Junior Hannhund Crufts Kvalifisert 2012

2 Westerby’s Fabrehn Just A Gigolo, dark brindle, 17 months, good head & expression, dark eyes, neat ears, very impressed with overall balance, lovely topline, good hindquarters, shown & handled well;

09.07.2011: Verdens Vinner 2011 Paris Dommer: ?
Junior Klasse: Exellent

12.06.2011: Norsk Terrier Klubb, Jevnaker Dommer:Alan Hedges, UK
Junior klasse: Exellent, 4 Beste Junior Hannhund, CK

11.06.2011: Norsk Terrier Klubb, Jevnaker Dommer:Jim Byrnes, IR
Junior klasse: Exellent, 3 Beste Junior Hannhund, CK

04.06.2011: NKK Dramen Dommer: Carlos Fernandez Renau
Junior klasse: Exellent, Beste Junior Hannhund

08.05.2011: Norsk Terrier Klub, Kristiansand Dommer: Culm Hastings, IR
Junior klasse: Exellent,2 Beste Junior Hannhund, CK

07.05.2011: NKK , Kristiansand Dommer:Tino Pehar
Junior klasse: Exellent,2 Beste Junior Hannhund, CK

01.05.2011: Norsk Dobermann Klub, Leto Dommer:Anatoli Zhuk, RUS
Junior klasse: Exellent,2 Beste Junior Hannhund

30.04.2011: Norsk Berner Sennenhundklubb,Leto Dommer:Tanya Ahlman-Stockmari,FI
Junior klasse: Exellent, Beste Junior Hannhund, CK, BESTE HANNHUND, CERT, BIM

09.04.2011: NKK,Bregen Dommer:Colette Muldoon
Junior klasse: Exellent,2 Beste Junior Hannhund, CK

13.02.2011: Norsk Welch Corgi Klubb,Leto Dommer:Petter Steen, No
Junior klasse: Very Good

12.02.2011: Norsk Boxerklubb,Leto Dommer:Helge Kvivesen, No
Junior klasse: Exellent, Beste Junior Hannhund, CK, 4 BESTE HANNHUND

06.02.2011: Norsk Lhasa Apso Klubb, Hellerud Dommer:Martin Baskaran
Junior klasse: Very Good

05.02.2011: Norsk Schnauzer Bouvier Klubb, Hellerud Dommer:Sonia Pagani
Junior klasse: Exellent, 2 Beste Junior Hannhund, CK, 3 BESTE HANNHUND

29.01.2011: Glogow, Polen Dommer:Malgorzata Supronowicz, PL
Junior klasse: Exellent, 2 Beste Junior Hannhund, 3 BESTE HANNHUND (Silver Medal)

30.12.2010: Norsk Dobermann Klub, Leto Dommer:Per Kr. Andersen, No
Junior klasse: Very Good

27.11.2010: NKK, Nordisk Winner 2010, Lillestrøm Dommer: Frank McCann, UK
Junior klasse: Excellent

31.10.2010: Norsk Dalmatiner Klubb  , Letohallen Dommer: Henrik Johansson, Sverige
Junior klasse: Excellent, 2 Beste Junior hannhund

30.10.2010: Norsk Miniatyrhund Klubb  , Letohallen Dommer: Dominic Harris
Junior klasse: Very good

11.09.2010: Norsk Terrier Klubb  , Rogaland Dommer: Mexwell S. King, UK
Valpe klasse 6-9 mnd: 2 Beste hannhund valp 6-9 mnd

22.08.2010: Norsk Miniatyrhund Klubb  , Kristiansand Dommer: Siv Jernhake, Sverige
Valpe klasse 6-9 mnd: Beste hannhund valp 6-9 mnd, BESTE HANNVALP, BIM

21.08.2010:  NTK, Kristiansand Dommer:Birgit Seloy, Danmark
Valpe klasse 6-9 mnd: 3 Beste hannhund valp 6-9 mnd

30.07.2010:  Hallingdal hundeklubb, Nesbyen Dommer:Heidi Hagen, Norge
Valpe klasse 6-9 mnd: 2 Beste hannhund valp 6-9 mnd

04.07.2010:  NTK, Trondheim Dommer:Paivi Eerola, Finland
Valpe klasse 4-6mnd: Beste hannhund valp 4-6mnd, 2 BESTE HANNVALP

12.06.2010:  SBT- SHOW, Dommer:Barbara Beaufoy, UK
Valpe klasse 4-6mnd: 2 Beste hannhund valp 4-6mnd, 5 BESTE HANNVALP

23.05.2010:  NTK Spesialen, Jevnaker Dommer:J.Finney, UK
Valp hannhund 4-6mnd: Beste hannvalp 4-6mnd, Beste Hannvalp, BIR , BIS 4 VALP

22.05.2010:  NTK Spesialen, Jevnaker Dommer:Bob Blackley, UK
Valp hannhund 4-6mnd: Beste hannvalp 4-6mnd, Beste Hannvalp, BIR